Galerija

„Vitražo manufaktūroje“ renkami ir saugomi garsių Lietuvos vitražistų – Stasio Ušinsko, Algimanto Stoškaus, Kazimiero Morkūno – istorinių vitražų projektai ir fragmentai, eksponuojami vyresniosios kartos dailininkų – Konstantino Šatūno, Broniaus Bružo, Antano Garbausko ir kt. darbai, reprezentuojama viduriniosios kartos vitražo ir stiklo menininkų – Artūro Rimkevičiaus, Eimučio Markūno, Žydrūno Mirinavičiaus, Julijos Vaičienės, Sigutės Grabliauskaitės, Editos Utarienės, Lino Labanausko, Vytauto Janulionio, Rūtos Lipaitės – kūryba. Galerijoje gausu ir šiuolaikinio stiklo ir vitražo meno: jaunosios kartos menininkų – Neringos Vasiliauskaitės, Julijos Pociūtės, Valdos Verikaitės, Eglės Rakauskaitės, Sandros Atkočiūtės it kt. – kūriniai užbaigia chronologiškai užpildytą Lietuvos vitražo ir stiklo meno panoramą.

Vitražai

Pas mus galite įsigyti skirtingų autorių vienetinių stiklo ir vitražo meno kūrinių. Įvairių dydžių, spalvų ir motyvų. Taip pat galite užsisakyti specialiai Jums suprojektuotą vitražą. Galerijoje dirbantys dailininkai ir meistrai atsižvelgs į Jūsų poreikius, norus ir sukurs originalų darbą, konsultuos instaliavimo, tvirtinimo ir apšvietimo klausimais.

Suvenyrai

Pas mus galite įsigyti originalių, nedidelio formato stiklo ir vitražo darbelių, tinkamų dovanai, reprezentacijai ar Jūsų interjero puošybai. Visi suvenyrai sukurti rankomis, todėl vienodų nerasite. Galerija nuolat atnaujinama, pildoma. Suvenyrų taip pat galite užsisakyti pagal savo poreikį ir reikiamą kiekį.

Aksesuarai

Pas mus galite išsirinkti Jums patinkantį aksesuarą iš daugybės autorinės stiklo juvelyrikos gaminių. Skirtingų autorių kūriniai puikiai tiks dovanai ar subtiliai pagyvins kiekvienos damos stilių.