stainedglass.lt
NAUJIENOS
APIE MUS
GALERIJA
PASLAUGOS
KONTAKTAI

Naujienos

2014-10-08
Šiuo metu mūsų galerijoje-dirbtuvėse vyksta projekto „Keliaujantis vitražas“ pirmojo etapo dalyvių paroda. Kviečiame apsilankyti!

2014-09-24
Startavo mūsų naujas projektas „Keliaujantis vitražas 2014“

Pirmasis projekto „Keliaujantis vitražas 2014“ etapas prasidėjo nuo apsilankymo Bezdonių Juliaus Slovackio vidurinėje mokykloje ir Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro dailės studijoje. Edukacinis tęstinis projektas „Keliaujantis Vitražas 2014“ Vilniaus regiono gyventojams pristato specialiai šiam projektui profesionalių dailininkų ir dailės teoretikų parengtą teorinį seminarą apie Lietuvos ir pasaulio stiklo meną, vitražą, šių meno šakų vystymąsi, plėtrą, istorinę evoliuciją ir šiuolaikines tendencijas, bei kviečia sudalyvauti interaktyviose kūrybinėse dirbtuvėse. Jų metu stiklo meistrai ir dailininkai padeda kiekvienam individualiai sukurti savo unikalų stiklo dirbinį. Projektas inicijuoja kolegialią atmosferą, pozityvią nuotaiką ir bendravimą, vienija įvairaus amžiaus bendruomenės narius ir skatina juos kultūriškai produktyviam laisvalaikio praleidimui. Vienas iš siektinų tikslų yra tautinių mažumų ir bendruomenės suartinimas, integracija į socialinį gyvenimą per kultūros paveldo pažinimą. „Vitražo manufaktūra“ savo siūloma programa skatins kokybišką laisvalaikio praleidimą, mokys pažinti istorines vertybes, rūpintis paveldo išsaugojimu bei puoselėjimu, ugdys kūrybiškumą ir skatins novatoriškų idėjų atsiradimą. Kelias ateinančias savaites projekto dalyvių iš Bezdonių ir Nemenčinės darbai bus eksponuojami galerijoje-dirbtuvėje „Vitražo manufaktūra“. Kūrybinių dirbtuvių proceso eigos nuotraukas galite pasižiūrėti paspaudę rodyklę:

2014-08-07
ĮDĖJA VITRAŽUI:

2014-07-03
KVIEČIAME SEKTI MŪSŲ KASDIENES NAUJIENAS "FACEBOOK" SVETAINĖJE! / FOLLOW US ON FACEBOOK. Spausti rodyklę žemiau:

2014-06-19
VASARA!!! NAUJA EKSPOZICIJA, NAUJI ŽMONĖS, NAUJAS POŽIŪRIS, IR BEABEJONĖS - NAUJI VITRAŽAI... TAIP PAT, KVIEČIAME Į JAU JŪSŲ PAMĖGTUS SENUS GERUS VITRAŽO KŪRIMO UŽSIĖMIMUS. DAR DAUGIAU SPALVŲ, GLAZŪRŲ, RĖŽTUKŲ, IR VISO KO, KAD KŪRYBA ŽYDĖTŲ!

2014-05-02
Mamos diena

Mamos dienos proga kviečiame pažiūrėti, kokias stiklo dovanas savo mamytėms sukūrė mažieji Vitražo manufaktūros lankytojai!

2014-04-18
SVEIKINAME!

Mieli vitražo mėgėjai, tegu auštantis Velykų rytas atneša jums neįtikėtiną džiaugsmo gūsį, pilną krepšį stipriausių margučių ir vaiskias pavasarines spalvas! O, jei netikėtai pritrūksite pastarųjų, visada galite užsukti pas mus, į spalvingiausią Vilniaus galeriją, apžiūrėti stiklinių pavasario spalvų!

2014-03-10
ĮAMŽINK PAVASARĮ STIKLE!

2014-02-22
„Cycle“ („Ciklas“) projektas skelbiamas atidarytas. Iki pat kovo 5 d. kviečiame visus pamatyti Miglės Grigutytės ir Pauliaus Šliaupos video instaliaciją „Vitražo manufaktūros“ požemiuose. Instaliacija veikia darbo dienomis nuo antradienio, 15 – 18 valandomis, ir šeštadienį nuo 12 iki 15 h. O tiem, kas praleido atidarymo šventę, kviečiame pasižiūrėti nuotraukų galeriją čia

Atgal
  • VšĮ „Vitražo manufaktūra“
  • Stiklių g. 6-8 LT-01131
  • Tel: +370 5 2121202

 1234

 

 

Draugai: www.turizmas.info | www.automms.lt


 
LT EN