23 Rgs

Paroda „Ką?“

n30_01

Šioje parodoje yra pristatomi Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto dekoratyvinės plastikos stiklo specialybės Erasmus mainų programos studentų, dėstytojų prof. Ekrem Kula (Anadolu universitetas, Turkija) ir docentės Sigitos Grabliauskaitės (KK Justino Vienožinskio menų fakultetas) kūrybiniai darbai. Juose atsispindi skirtingos stiklo technologijos, kūrėjų individualus meistriškumas.

„Juk kartais svarbus ne atsakymas, o keliamas klausimas…Šią mintį bevystant parodoje atsiskleidžia tiek dėstymo metodika, tiek autorių ir darbų tarpusavio komunikacija. Kūriniai iškalbingi, aktyviai diskutuojantys, nepaliekantys abejonių dėl individualios autorių saviraiškos, kūrybinės charakteristikos.
Taigi paroda “KĄ?“ kviečia ir jus padiskutuoti: klasika ar šiuolaikiškumas, spalva ar achromatika, ekspresija ar subtilumas…

Nuoširdžiai ir atvirai atiduodamas savo energiją žiūrovui meno kūrinys yra tarsi maža dalelytė, iš kurios gimsta kūrybinės diskusijos, kūrybinio proceso paieškos, kurios ir nuskaidrina visų mūsų gyvenimą …“ – sako parodos kuratorė Sigutė Grabliauskaitė.

Paroda veiks 2009 09 24 – 10 14. Kviečiame!