02 Lap

Lapkričio mėnesio renginiai

Skelbiame lapkričio mėnesio renginių kalendorių galerijoje „Vitražo manufaktūra“. Mėnesio tema „Lietus“ įkvepia mus interpretuoti lietaus lašus ir susikurti vienetinį aksesuarą iš spalvoto stiklo lašelių.
Tradiciškai paskutinis mėnesio ketvirtadienis – šeimų vakaras. Lapkričio mėnesio dirbtuvių tema – Kalėdų vainikas, kurį dekoruosime stikliniais galerijoje pagamintais stiklo aksesuarais, natūraliomis dekoracijomis, o tarp gausybės pasirinkimų nepasiklysti pagelbės vitražo menininkė ir floristikos meistrė Vilma Slavinskaitė-Zujienė.

Daugiau informacijos jau netrukus, sekite naujienas www.stainedglass.lt ir Facebook paskyroje.

Papildoma informacija bei registracija:
Tel. (8-5) 212 1202
El. p. info@stainedglass.lt
Facebook VšĮ Vitražo manufaktūra

Vitražo manufaktūra

Lapkričio mėnesio renginiai

21 Spa

Paskutinis spalio ketvirtadienis – šeimų vakaras

Paskutinis mėnesio ketvirtadienis „Vitražo manufaktūroje“ – šeimų vakaras. Kviečiame šeimas ne tik sužinoti apie stiklo dekoravimo technologijas, bet ir praleisti daugiau laiko su savo vaikais, tėvais ar seneliais. Spalio mėnesio tema: darnių namų aksesuaras – lėkštė, kurioje puikiai tilps ne tik rudeniniai obuoliai, bet ir šilto vakaro prisiminimai. Lėkštės bus gaminamos stiklo sukepimo (fusing) technika. Gaminiai kepa aukštos temperatūros krosnyje apie parą, paruoštus darbus atsiimti galerijoje kitą savaitę.

Kaina: 30 EUR/šeimai iki 5 asm.

Laikas: Spalio 27 d.  18 val.

Galerija „Vitražo manufaktūra“, Stiklių g. 6/8, Vilnius

Daugiau informacijos bei išankstinė registracija:
Tel.: +370 5 2121202
El. paštu: info@stainedglass.lt
Facebook VŠĮ Vitražo manufaktūra

Paskutinis mėnesio ketvirtadienis „Vitražo manufaktūroje“ – šeimų vakaras.

Paskutinis mėnesio ketvirtadienis „Vitražo manufaktūroje“ – šeimų vakaras.

21 Spa

Galerijoje įvyko knygos pristatymas

Spalio 18 dieną galerijoje įvyko knygos „Manėm, kad greit grįšim: 18 pokalbių apie pasitraukimą į Vakarus 1940–1944“ (sudarytojos Dalia Stakytė-Anysienė, Laima Petrauskaitė-VanderStoep, Dalia Cidzikaitė) pristatymas ir diskusija. Pristatymo metu cituotos ištraukos iš pokalbių su JAV lietuviais, kurie Antrojo pasaulinio karo metu buvo priversti pasitraukti į Vakarus nuo artėjančios sovietų okupacijos ir tremties grėsmės. Daugiau informacijos apie knygą rasite čia.

Dalinamės akimirkomis.

knygos-pristatymas1

knygos-pristatymas

Galerijoje "Vitražo manufaktūra" įvyko knygos pristatymas

Galerijoje „Vitražo manufaktūra“ įvyko knygos pristatymas

04 Spa

Spalio mėnesio renginiai „Vitražo manufaktūroje“

promotion-spalis-1-virselis

Kviečiame registruotis į spalio mėnesį vyksiančius užsiėmimus galerijoje „Vitražo manufaktūra” Stiklių g. 6. Spalio mėnesio tema: „Rudens istorijos”.
Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais nuo 18 val., vidutinė užsiėmimo trukmė – 1 valanda.
Registracija telefonu (8-5) 212 1202 arba elektroniniu paštu info@stainedglass.lt

Spalio renginiai "Vitražo manufaktūroje"

Spalio renginiai „Vitražo manufaktūroje“

22 Geg

„Tele Bim Bam“ studijos darbų paroda „Vitražo Manufaktūroje“

01fd84461ca97a859d123519d243fcd7e7cc500f81

Šį šeštadienį , gegužės 21d. , „Vitražo Manufaktūroje“ atidaryta „Tele bim bam studijos“ vaikų darbų paroda  „… nes paukšteliai myli vabaliukus“. Iš popieriaus, plunksnų, kartono, keramikos sukurti darbeliai stebina formų bei spalvų gausa,  ribų neturinčiu kūrybiškumu. Kviečiame ir Jus apsilankyti „Vitražo Manufaktūroje“ ir pasinerti į magišką bei netikėtą vaikų fantazijos pasaulį!
Read More

09 Kov

Velykinės vitražo margučių dirbtuvės

01e0a4bbc019290c65fa54b024e724eb373140d17b

Artėjant Šv. Velykoms kviečiame Jus ir Jūsų mažuosius pasitikti šventes kartu, stiklo margučių dirbtuvėse! Jų metu susipažinsime su Velykų istorija ir tradicijomis,  daugiau sužinosime apie stiklą, išmoksime vitražo kūrimo paslapčių. Dirbtuvių metu dalyviai, padedami profesionalo,  savo pačių rankomis kurs nepakartojamus stiklo margučius, kurie pasibaigus renginiui bus 24 valandas „kepami“ aukštos temperatūros krosnyje ir vėliau įteikti autoriams.

Vitražo margučius kursime kovo 25 d., penktadienį, „Vitražo Manufaktūros“ galerijoje adresu Stiklių g. 6. Dirbtuvių pradžia – 17 val., trukmė – 2 valandos. Dalyvio mokestis – 6 Eur*
Vietų skaičius ribotas, todėl visus norinčius dalyvauti kviečiame registruotis telefonu (8-5) 2121202 arba rašyti mums el.paštu info@stainedglass.lt
Laukiame Jūsų „Vitražo Manufaktūroje“!

* Kadangi pasibaigus dirbtuvėms darbai dar bus kepami krosnyje, jie autoriams bus įteikti ne iš karto, bet dviejų savaičių bėgyje po dirbtuvių

09 Lap

Kalėdinės stiklo angelų kūrybinės dirbtuvės

Angelas – tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, vilties, apsaugos, neišsenkančios šilumos ir malonės simbolis. Būtent jis Kūčių naktį pasauliui atnešė vilties ir prisikėlimo žinią. Artėjant Šv. Kalėdų metui „Vitražo Manufaktūra“ kviečia Jus į stiklo angelų kūrybines dirbtuves. Savo rankomis susikurkite angelą-globėją, saugosiantį Jus ir Jūsų namus ateinančiais metais arba padovanokite stiklo angelą draugui, kartu su šilčiausia žinia!
Read More